3D ДЕКОРАТИВНІ ПАНЕЛІ ДЛЯ СТІН!

Ви втомилися від стандартних дизайнерських рішень? Ви хочете, щоб Ваш інтер'єр був модним, стильним, несхожим на інші і при цьому екологічно безпечним? Представляємо до Вашої уваги інновацію на ринку декору – унікальні екологічно чисті 3D-панелі з гіпсу.

Декоративне оформлення інтер'єрів не стоїть на місці. На сьогодні існує велика кількість різноманітних варіантів обробки, які завоювали популярність у багатьох людей. Одним з новітніх варіантів вважається декор стін спеціальними 3D-панелями. Такі елементи мають велику кількість переваг – вони виглядають дуже стильно і є екологічно чистими виробами. Крім того, за допомогою 3D-панелей ви зможете втілити в життя будь-яку вашу фантазію. Завдяки широкому асортименту стає можливо виконати будь-яке дизайнерське рішення.

ІННОВАЦІЯ 3D!


3Д-панелі, виготовлені з гіпсу, є найбільш традиційним варіантом оформлення стін тривимірними конструкціями. Принцип їх виробництва полягає в тому, що спеціальний розчин на основі гіпсу заливається в різноманітні форми для імітації того чи іншого рельєфу. Сам по собі гіпс є екологічно чистим матеріалом, який не може завдати шкоди здоров'ю людини. Крім того, його можна використовувати біля батареї, що робить таку 3D-панель більш універсальним виробом. Він добре переносить різні перепади температур і відповідає всім вимогам пожежної безпеки, будучи негорючим матеріалом.

Одною з головних переваг таких виробів є простота їх монтажу. Гіпсові 3D-панелі встановлюються на стіну за допомогою спеціального клею. Для того щоб продовжити експлуатаційний термін виробу, його можна додатково закріпити дюбель-цвяхами.

На сьогодні ви можете знайти гіпсові панелі будь-яких відтінків. Однак, якщо ви хочете використовувати будь-який інший колір, відсутній в каталозі, ви можете придбати виріб білого кольору і пофарбувати його самостійно, підібравши фарбу, яка підходить під стилістику вашої кімнати. Здійснювати фарбування можна за допомогою аерозолів, кистей або валиків.

Декоративні ЗD-панелі являють собою рельєфні об'ємні частини декору спочатку білого кольору. Стінова обробка з бамбукового волокна має безліч переваг – а саме легко миється і не викликає алергії у людей, адже вона не збирає пил.


СТИЛЬ ДЕКОРУ!

Стилізовані під кладку каменів, хвилеподібних мотивів, різних геометричних форм кола, овалу, квадрата, різні моделі допоможуть яскраво розставити акценти в декорі і виділити кожну окрему зону кімнати або всього приміщення. Кожна модель може бути встановлена по-різному і завдяки цьому поєднувати кілька різноманітних рельєфних оздоблень.

При професійної підсвічуванні точковими лампами об'ємні гіпсові 3д панелі для стін заграють своєю формою по-новому. Світло, падаючи на рельєфні обриси і малюнок, виділить кожну необхідну деталь і родзинку такого декорованого стінного оздоблення з натуральних компонентів.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ПАНЕЛЕЙ

Чи часто Ви замислюєтеся над тим, з якої сировини зроблені оздоблювальні матеріали у Вашому інтер'єрі? Кожен з нас хоче жити в комфорті, красі і водночас в безпеці. ЗD-панелі для стін – абсолютно безпечний, екологічно чистий декоративний оздоблювальний матеріал.

ІНТЕР’ЄР НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК І ЦІНУ!

Наші гіпсові 3d панелі для стін відмінно фарбуються акриловими фарбами. Будь-яку оригінальну дизайнерську фантазію можна втілити за допомогою фарбування панелей! Навіть найбільш вишуканий колір і відтінок акрилових фарб може бути нанесений на цей елемент декору. Панелі при фарбуванні повністю змінюють свій витончений малюнок. Ваш улюблений колір тільки підкреслить ефектну фактуру панелі! І ваш інтер'єр заграє по-новому!

НАШІ КОНТАКТИ:

+380506112295
lepnina.ub.ua