Справжні цінителі прекрасного вибирають гіпсову ліпнину. А Ви?

За дорогі задоволення платять, а за дешеві - розплачуються
Юхим Шпігель


Багато хто сьогодні бажає прикрасити фасад або інтер'єр приміщення витонченою ліпниною. Але технології будівництва не стоять на місці і постійно вдосконалюються, на зміну традиційному гіпсу приходять всілякі сурогати - пінопласт, поліуретан та ін. Завдяки своїй дешевизні, декор з нових матеріалів є досить затребуваним, але ж ніщо не може бути гірше, ніж спроба видати дешеву підробку за оригінал.

Екологічність гіпсу

Гіпс - живий, екологічний, повністю безпечний матеріал, який не виділяє ніяких хімічних речовин, що дає можливість здійснювати монтаж гіпсової ліпнини навіть в кімнатах з маленькими дітьми.

Крім того, пластиковий декор здатний сильно наелектризовуватися, притягаючи до себе пил. Він може стати справжнім пилозбірником, сприяючи розвитку алергії та астми. Не можна не відзначити і шкідливі летючі речовини, які виділяє ліпнина з полістиролу, в той час як гіпс є абсолютно екологічним, натуральним матеріалом.

Ексклюзивність гіпсової ліпнини

Ліпнина з гіпсу завжди була кращим методом прикрасити фасад або інтер'єр. Не дарма ж ліпниною прикрашали церкви, палаци і замки, особняки і розкішні садиби. Гіпсова ліпнина надає споруді імпозантність, підкреслює смак його власника, таїть в собі пишність і елегантність, витонченість і чарівність старовини.

Варто зауважити, що гіпсовий декор - це унікальна дизайнерська робота, а не масові заводські штампи. Зупинивши свій вибір на гіпсовому декорі, Ви не побачите у своїх знайомих те, що до недавнього часу вважали ексклюзивним придбанням. Гіпсова ліпнина дозволяє дійсно індивідуалізувати інтер'єр, залежно від смаку його господаря.

При всій своїй схожості полістиролу та поліуретану з гіпсом - останній виглядає багатшим, легшим, розкішнішим. Крім того, ліпнина з гіпсу може бути пофарбована різними барвниками, в тому числі водорозчинними, що зберігає її екологічні якості.

Надійність і якість, перевірені століттями

Як кажуть англійці: «ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі». Міцність поліуретану або пінопласту незрівняна з міцністю гіпсу - їх не можна використовувати для оздоблення нижньої частини стіни через надзвичайну крихкість. Декор зі штучних матеріалів може протриматися не більше 25 років, а гіпсова ліпнина не втрачає свого вигляду сторіччями, не схильна до впливу зовнішніх впливів, таких як погодні умови або навіть час.

Доказом цьому служить той факт, що гіпсові елементи старовинних будівель, древні статуї - чудово збереглися, незважаючи на те, що пролежали в землі декілька століть.

Вогнетривкість гіпсової ліпнини

Гіпс - пожежобезпечний матеріал. Вироби же з поліуретану та полістиролу, при впливі на них вогню, легко спалахують, і при цьому виділяють в атмосферу отруйні речовини. А адже саме вони, а зовсім не полум'я, представляють основну небезпеку для життя і здоров'я. Ліпнина з гіпсу не горить і, відповідно, не виділяє ніяких шкідливих речовин.

Гігроскопічність гіпсового декору

Гіпс є природним кондиціонером: при підвищеній вологості він вбирає в себе зайву вологу, а в сухі дні - віддає її. Таким чином, він захищає Вас від спеки і надмірної вогкості. Саме ця чудова властивість гіпсу дозволило йому стати головним оздоблювальним матеріалом імператорських палаців і королівських покоїв.

Ліпнина з пінопласту або поліуретану - імітація гіпсу, дешевий сурогат, непорівнянний з оригіналом. Тому для тих, хто не женеться за миттєвою вигодою, вибір очевидний.

Якщо ж Ви бажаєте створити дійсно неповторний інтер'єр, а експлуатацію його - практичною і такою, що не завдає шкоди здоров'ю, запрошуємо вас скористатися послугами архітектурно-художньої майстерні Флоренція. Фахівці компанії виготовлять ліпнину, декоративні гіпсові панелі, гіпсові колони та карнизи, каміни з гіпсу, а також інші декоративні елементи. Ціни майстерні будуть доступні будь-якої категорії замовників, які вирішили перетворити свій будинок або квартиру на справжній витвір мистецтва!