Технології ліпнини: виготовлення гіпсового ліпного декору

Вміле композиційне рішення і виконання декоративної ліпнини прикрашають будь-яку будівлю як всередині, так і зовні. Архітектори компанії "Флоренція", що володіють високою майстерністю і прекрасним смаком, допоможуть змінити будь-який інтер'єр, виконавши будь-які, навіть найскладніші побажання Замовника завдяки використанню сучасних технологій виробництва гіпсової ліпнини.

Завдяки унікальним властивостям гіпс підходить для створення різноманітних ліпних декоративних елементів за індивідуальними ескізами і нескінченної кількості варіантів поєднань їх один з одним. За допомогою ліпного декору з гіпсу відкривається можливість створення найрізноманітніших і неповторних інтер'єрів.

З функціональної точки зору гіпсова ліпнина незамінна в формуванні гармонії простору: архітектори часто декорують приміщення елементами ліпного декору, надаючи індивідуальності і вишуканості, гіпсовий декор для стель і стін розділяє приміщення на функціональні зони або приховує будівельні недоліки.

Ми займаємося технологіями створення ліпного декору з гіпсу в Україні та інших країнах вже багато років. Розроблені нами технології допомагають уникнути тріщин і досягти ідеального стикування виробів. Колекція декоративних елементів постійно поповнюється і не обмежується каталогом.

Переваги технологій виробництва ліпного декору з гіпсу

індивідуальність

На відміну від поліуретанової ліпнини, вибір ліпного декору з гіпсу не обмежується каталогом. За бажанням Замовника ми можемо виготовити будь-який новий ліпний декоративний елемент довільної конфігурації і стилю.

Якість

Гіпс є безпечним екологічно чистим природним матеріалом. До того ж гіпс, на відміну від пластику, не дає усадки, тому навіть через роки вироби з гіпсу будуть виглядати як в день установки.

Реставруємо декор

Важливо те, що існує можливість відновлення гіпсових виробів. Практично будь-яке пошкодження або скол можна непомітно виправити, що ніколи не буде можливим у випадку з декором із пластику.

Вартість

Оскільки ми продаємо ліпні вироби безпосередньо з виробництва, у вартість не включаються складські витрати, що значно знижує вартість нашого ліпного декору.

Установка

Установка декору проводиться висококласними майстрами, які мають багаторічний досвід.

Головне достоїнство гіпсу – що це століттями перевірений живий природний матеріал. Пластик – лише імітація гіпсу.

Ми використовуємо тільки очищений гіпс найвищої якості, при виготовленні гіпсових виробів строго дотримуємося технологій, працюємо з душею і повною віддачею, тому можемо запропонувати вам тільки найкраще.

Щоб замовити виготовлення гіпсового декору або дізнатися більше про нашу роботу, телефонуйте нам, ми із задоволенням вас проконсультуємо.