Вдалий декор стін — як бездоганний make-up! Не можеш пригадати деталей, але ти в захваті!

Жінки однаково довго фарбуються і обирають колір стелі, декор стін або розмір подушок на новий диван. Просто деталі - важливі. Вони формують стиль, задають особливого тону. Щоправда сьогодні ми не про жіночі хитрощі, а, навпаки, в допомогу їм пропонуємо поговорити про сучасний та стильний спосіб оформлення стін. Поки що тримаємо інтригу. Цікавить? Читайте далі...

Отож, декор стін. Не поспішайте думати, що ці два слова закінчуються на рольці кольорових шпалер чи підбірці фотографій на стіні. Усе набагато серйозніше: розпис на стінах, фотошпалери, панно, гіпсова ліпнина. Питання тільки у тому, що з усього цього обрати. Про це далі...

Способів оформлення стін сьогодні є чимало. У будь-якому випадку достатньо, щоб створити оригінальний, неповторний дизайн. Але пам'ятайте, що жінки однаково довго фарбуються і... обирають декор стін. Пропонуємо невеличку допомогу у виборі кращого сучасного декору.

Ніхто не забутий і ніщо не забуте, фотошпалери у тому ж числі. Був період, коли інтерес до них трішки зменшився, але сьогодні вони у топі стильних методів декору стін. Фотошпалери дозволяють домогтися найнесподіваніших ефектів, при цьому виглядають модно.

Ви досі думаєте, що графіті — це вуличне мистецтво і тільки? А як вам варіант — декор стін за допомогою графіті? Не лякайтесь, мова йде про вінілові стікери, так зване мистецтво графіті, коли малюнок самостійно наноситься на стіну за допомогою спеціальних фарб по заздалегідь створеному ескізу. Якщо при цьому використовувати люмінесцентні фарби, то малюнок стане елементом світлодизайну.

Не важкий спосіб оформлення стін за допомогою шпалер. Достатньо лише скомбінувати однотонні і шпалери з орнаментами або різних кольорів. 

Популярним методом сьогодні є декор стін конструкціями з гіпсокартону. Використовується для оформлення стін у спальні, вітальні, прихожій.

При оформленні стін в передпокої і коридорі підійде декоративна штукатурка, дерев’яні панелі, декоративний камінь.

Існують ще й інші методи декору стін, наприклад для кухні, вітальні. У першому варіанті можна зробити гарне оформлення керамічною плиткою. У вітальнях поле для творчості набагато ширше. Прекрасним варіантом для вітальні буде гіпсова ліпнина.

Це рельєфна прикраса, яку використовують для створення цілих дизайнерських композицій. Вона ідеально підходить для вишуканого декору стін та стелі.

Хочу зупинити вашу увагу саме на ліпнині. Сьогодні часто можна зустріти дещо упереджене ставлення до цього методу декору стін. Але воно невиправдане. Декор стін, стелі за допомогою ліпнини з гіпсу — це можливість створити неординарні, вишукані дизайнерські рішення. Вироби з ліпнини придають приміщенню розкоші, стилю, шарму якщо хочете! Карнизи та молдинги, гіпсові пілястри - варіантів декору дуже багато! Дізнатись більше про ціни на ліпнину та познайомитись з компанією, яка працює у цій сфері, ви можете тут.

Якщо ви не плануєте надто грандіозних перетворень у власному домі, тоді у якості декору стін підійдуть звичайні картини, вишивка, фотографії.

Креативних вам рішень! Будьте особливими!