Розетки з гіпсу

 
 
 
 
 
 
 
  • 1
  • 2
 
Гіпсові розетки для стелі найнезвичайніших дизайнів у великому асортименті!

Сьогодні прикрасити своє житло гіпсовими розетками може кожен, хто бажає. Вже давно канули в лету ті часи, коли дозволити собі такий декор могли лише вищі касти населення, сьогодні він доступний всім. Але при тому атмосферу приналежності до вищого суспільства, смак елітних відчуттів він за собою залишив.

Представляємо вам на вибір найрізноманітніші декоративні розетки з гіпсу, що відрізняються чіткістю форм і малюнка, унікальністю дизайнерських рішень (усе - проекти наших майстрів), а також міцністю і довговічністю.

Коли визначитеся з моделлю, можете також підібрати колір: ми пропонуємо різні види фарбування ліпнини, зокрема й розпис, золочення, імітацію металу, мармуру та інших матеріалів.

Замовите у нас монтаж - і ми додатково до естетичної функції втілимо в життя практичну. Не тільки прикрасимо центральну частину плафона, а й замаскуємо гаки для освітлювальної арматури.

При виборі гіпсових розеток керуйтеся загальною стилістичною спрямованістю приміщення, врахуйте площу кімнати і висоту стель: розмір розетки може збільшуватися прямопропорційно до цих розмірів.

Замовляйте! Індивідуальне рішення і доступну ціну гарантуємо!
 

Фільтр

Показати з ціною
від

Пошук по сайту

Шукати
 

Контакти

Ліпнина з гіпсу на замовлення, гіпсові рами для дзеркал, 3д гіпсові панелі ціна
(основний офіс)

43000, Україна, Волинська, Луцьк, Рівненська, будинок 15
  • +38 (050) 61122XX
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create